Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Ile kosztuje kontener na śmieci?

Ile kosztuje kontener na śmieci?

16 Listopada 2018

Ceny kontenerów na opady i gruz

Cena kontenera na śmieci zależy przede wszystkim od wielkości i rodzaju zamawianego pojemnika. Istotne jest również co chce się wyrzucić, gdyż trzeba zamówić odpowiedni kontener na odpady. Cena pojemnika na czysty gruz jest niższa niż cena pojemnika na gruz zmieszany. Pierwszy rodzaj kontenera wynajmie się już za niecałe 100 złotych (pojemność 1m3), natomiast worek Big Bag na gruz czysty kosztuje mniej niż 70 złotych. Cena kontenera o pojemności 1m3 na zmieszany gruz wynosi około 150 złotych. Koszt kontenera na opady o innej pojemności można znaleźć na naszej stronie czy aplikacji po podaniu adresu dostawy.
 
W cenie wynajęcia kontenera nasza usługa oferuje podstawienie wybranego pojemnika do wskazanej lokalizacji oraz odbiór napełnionego kontenera. Big bag na gruz lub kontener są wynajmowane na 5 dni. Jeżeli chce się przedłużyć okres najmu, po dokonaniu dodatkowej płatności pojemnik jest udostępniany na 4 dni dłużej. Jako Ecoexpress24.pl podstawiamy wybrany kontener w ciągu kilkudziesięciu godzin od złożenia zamówienia.

Jak zamówić kontener na śmieci?

Wynajem kontenera na odpady budowlane lub inne jest prosty i zajmuje jedynie kilka minut. Wystarczy wejść na stronę wywóz odpadów i wybrać odpowiedni rodzaj, jakie zamierza się wyrzucić. Jeżeli wskaże się nieodpowiedni rodzaj śmieci, możemy odmówić ich odbioru, dlatego ważna jest uczciwość. Po wybraniu typu odpadów, wskazuje się, jakiej wielkości kontenera się potrzebuje - najmniejsze pojemniki mieszczą 1m3 śmieci, natomiast największe nawet 36 m3 odpadów. Następnym krokiem jest wskazanie lokalizacji i dokonanie płatności. Opłata za kontener jest przyjmowana przez system PayU, co przyśpiesza księgowanie przelewu i skraca czas oczekiwania na podstawienie pojemnika. Wybrany kontener jest dostarczany na miejsce w ciągu kilkudziesięciu godzin - czas oczekiwania jest zależny od wielkości i rodzaju wybranego pojemnika.
 
Przed podstawieniem śmietnika powinno się odpowiednio przygotować posesję, by samochód z kontenerem mógł na nią wjechać i bezpiecznie ustawić pojemnik. Informacje na temat prawidłowego przygotowania posesji znajdzie się na stronie jak przygotować posesję. Wypełniony worek lub większy śmietnik jest odbierany nawet pod nieobecność właściciela.

do góry