Strona główna/Odpady/Odpady MIX

Zapytanie o wywóz odpadów MIX

Usługi wywozu odpadów MIX są wyceniane indywidualnie.
Wypełnij poniższy formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

* pola wymagane
Administratorem danych osobowych podanych za pośrednictwem powyższego formularza jest Właściciel Serwisu Ecoexpress24.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe.

Osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem e-mail: dane_osobowe@ecoexpress24.pl. Twoje dane przetwarzane są w celu: - komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość - przesyłając do nas swoją wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie w tym celu podanych danych. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę - nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy przed jej wycofaniem. W zależności od treści Twojej wiadomości, podstawą przetwarzania Twoich danych może być również podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy; - związanym z potencjalną możliwością dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora).

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu zakończenia komunikacji z Tobą, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej w związku z potencjalnymi roszczeniami, przez okres przedawnienia takich roszczeń. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych, dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być: - dostawcy usług zaopatrujących administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne umożliwiające udzielenie odpowiedzi oraz zarządzanie organizacją administratora (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, firmom kurierskim i pocztowym), - dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierających administratora w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym), w tym, w ramach powyższych czynności, także spółki z grupy kapitałowej administratora, tj. Alba Group. Właścicielem serwisu jest ALBA Południe Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza).
Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności.

 

Odpowiedzi na pytania dotyczące wywozu odpadów MIX

Usługa odbioru odpadów MIX przygotowana jest specjalnie dla osób planujących remont lub przeprowadzkę a mających pomieszczenia, w których pełno jest starych mebli, różnego rodzaju odpadów.

Nie wiesz co masz zrobić ze swoimi odpadami?

Podaj nam jakie odpady mamy od Ciebie odebrać, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Usługa odpady MIX wycena przeprowadzana jest na zapytanie.
Mix - zapytanie

czysty gruz

Podaj nam jakie odpady mamy od Ciebie odebrać,

a my przygotujemy OFERTĘ specjalnie dla Ciebie.

Do kontenera na odpady zmieszane MIX nie wrzucamy:

  • zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • zużytych baterii i akumulatorów,
  • żarówek, świetlówek,
  • leków i chemikaliów.

Wyżej wymienione odpady mogą Państwo przekazać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

do góry