Województwo śląskie

Katowice

Katowice miasto które dba o zieleń

Katowice to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej. Miasto słynie z kopalni oraz hut węgla kamiennego. Obecnie są czynne następujące podmioty: KWK Wieczorek, KWK Wujek, KWK Murcki-Staszic, Ferrum SA, BGH Polska (Edelstahl), ZM Silesia oraz BATERPOL S.A. Do Katowic przyciągają też liczne zabytki. Jednym z nich jest drewniany kościółek św. Michała Archanioła z XVI w. w Brynowie. W Katowicach znajduje się również wiele innych zabytkowych kościołów, na przykład: kościół Mariacki, kościół garnizonowy, archikatedra Chrystusa Króla (największa katedra w kraju), bazylika z klasztorem franciszkanów z oryginalną kalwarią w stylu modernistycznym oraz ewangelicki kościół Zmartwychwstania Pańskiego.

W jakich dzielnicach w Katowicach działamy?


Możesz być pewien, że odbierzemy od Ciebie odpady, jeżeli mieszkasz w jednej z wymienionych niżej dzielnic: Śródmieście, Os. Paderewskiego - Muchowiec, Koszutka, Bogucice, Załęże, Osiedle Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb. Wełnowiec-Józefowiec, Załęska Hałda-Brynów, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna. Podlesie.

Jaka jest cena kontenera na śmieci w Katowicach?


Wszystko zależy od jego pojemności. Wynajem kontenera na śmieci w naszej firmie zaczyna się od 360 zł. Możesz przedłużyć czas wynajmowania kontenera. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź inne miasta w woj. śląskim, które są obsługiwane przez EcoExpress24.

Usługi, które świadczymy w Katowicach to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów zielonych, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

zobacz inne miasta w województwie
do góry