Województwo śląskie

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest położona na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), w Zagłębiu Dąbrowskim. Najważniejsze zabytki w Dąbrowie Górniczej to: Bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z lat 1875, 1898-1912 (ul. Królowej Jadwigi), Pałac Kultury Zagłębia zbudowany po 1950 (ul. Wolności), Kościół par. pw. Narodzenia NMP i św. Antoniego z Padwy z XVII w., w Gołonogu, Młyn z XVIII w. w Ratanicach, Kaplica z XVIII w. w Trzebisławicach oraz Drewniana kaplica z XVIII w., przebudowana w 1802, w dzielnicy Ujejsce. Liczba mieszkańców w Dąbrowie Górniczej systematycznie spada.

Które dzielnice w Dąbrowie Górniczej obsługujemy?


Wywozimy śmieci w następujących dzielnicach w Dąbrowie Górniczej: Błędów, Bugaj, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łosień, Marianki, Okradzionów, Ratanice, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Strzemieszyce Wielkie, Trzebiesławice, Trzebyczka, Tucznawa, Ujejsce, Ząbkowice, Antoniów, Reden oraz Gołonóg.

Czym się zajmujemy w Dąbrowie Górniczej - Wywóz i utylizacja odpadów?


Jesteśmy firmą oferującą wywóz, odbiór oraz utylizację śmieci. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, więc bardzo dużą wagę przykładamy do terminowości. U nas klient sam wybiera, w jakim terminie ma być do niego podstawiony kontener na śmieci. Koszt wynajęcia kontenera na śmieci w Dąbrowie Górniczej w naszej firmie to minimum 360 zł. Umożliwiamy również przedłużenie terminu wynajęcia kontenera. Rozumiemy, że gdy na przykład wynajmujesz kontener na gruz, to czasami remont się przedłuży. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź też inne przykładowe miasta w których możesz zamówić kontener w woj. śląskim.

zobacz inne miasta w województwie
do góry