Szczecin

Szczecin to największe miasto w województwie zachodniopomorskim. Jest centrum aglomeracji szczecińskiej oraz ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajdziemy tutaj: port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Jest centrum akademickim i kulturalnym. Ceniony jest za liczne zabytki. Niektóre z nich to: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, bazylika św. Jakuba, Pałac Pod Głowami, Pałac Klasycystyczny, Pałac pod Globusem, Pałac Joński, Pałac Sejmu Stanów Pomorskich, Pałac Ziemstwa Pomorskiego oraz kamienice: Kamienica Loitzów, Domki Profesorskie. W Szczecinie jest również bardzo wiele parków, na przykład: Park Leśny Arkoński, Park Noakowskiego, Jasne Błonia, Park przy ul. Niemierzyńskiej, Park przy ul. Goleniowskiej.

Jakimi usługami zajmujemy się w Szczecinie - Wywóz i utylizacja odpadów?

Wywozimy oraz utylizujemy odpady. Przedmiotem naszej głównej działalności jest wywóz odpadów budowlanych. Jeżeli robisz właśnie remont, to z pewnością przyda Ci się kontener na gruz. Podstawimy go w wybranym przez Ciebie terminie. Zarówno zamówienie, jak i płatność odbywają się przez Internet. 

Czym jest worek Big-Bag i jak można go zamówić w Szczecinie?

W naszej ofercie w Szczecinie posiadamy worki na gruz Big Bag. Są to bardzo pojemne worki, do których możesz zapakować wszystkie odpady budowlane. Aby zamówić go wystarczy założyć na naszej stronie konto i wypełnić formularz. Można w nim wywozić gruz: czysty, zmieszany, zanieczyszczony. Stanowi rodzaj kontenera na odpady. Worki na gruz są dostarczane niezwłocznie. Zapraszamy do współpracy z nami. 

Sprawdź inne miasta, w których świadczymy usługi np. Koszalin czy Świnoujście.

do góry