Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Jest centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Jest dość sporym ośrodkiem akademickim. Znajdują się w nim następujące uczelnie: Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa i Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. Rzeszów na tle innych miejscowości w województwie podkarpackim wyróżnia się tym, że posiada międzynarodowy port lotniczy oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, którego celem jest rozwój nowych technologii.

Czym się zajmujemy - zamów kontener, zapełnij guzem, a my go odbierzemy!


Rzeszów jest również jednym z miejsc, w których prowadzimy naszą działalność. Zajmujemy się przede wszystkim wywozem gruzu oraz innych materiałów budowlanych, elementów wielkogabarytowych. Jedną z naszych usług jest wywóz gruzu. Waga, rozmiar oraz rodzaj tego typu odpadów powoduje, że najczęściej są potrzebne kontenery o pojemności 4, 5 lub 6 m3. Posiadamy również kontenery o pojemności 12 i 15 m3. Kontener na gruz przyda Ci się przy remontach, przy budowach oraz wyburzeniach. Kontener na gruz jest przeznaczony tylko na takie odpady i nie mogą się w nim znajdować żadne inne, w szczególności odpady niebezpieczne.

Utylizacja gruzu Rzeszów


Oferujemy w Rzeszowie również utylizację gruzu. Jest to usługa niezwykle tania w porównaniu, na przykład do utylizacji odpadów z remontu lub innego rodzaju śmieci. Możesz u nas zamówić kontener. Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce i zabierzemy niepotrzebne odpady. Można to zrobić telefonicznie lub za pomocą formularza znajdującego się na stronie.

Świadczymy również usługi wywozu gruzu w innych miastach województwa podkarpackiego, np. w Przemyślu, Sanoku, Krośnie.

do góry