Strona główna/Jak to działa?/Odbiór kontenera na odpady

Jak to działa - odbiór kontenera? Dla klienta

  • Kontener wynajmujesz na 5 dni 5 dni na napełnienie kontenera
  • Do 4 dnia możesz przedłużyć wynajem do 4 dnia możesz przedłużyć wynajem
  • Zgłoszenie odbioru kontenera Napełnij kontener
  • Zabierzemy kontener do 3 dni Odbierzemy kontener do 3 dni


Dalszy proces usługi podstawienia kontenera i zagospodarowania odpadów:

  1. Kontener wynajmujesz na 5 dni. Jest to cały czas ta sama usługa, ponieważ wraz z usługą podstawienia kontenera kupujesz usługę jego odbioru i zagospodarowania odpadów.
  2. Do 4 dnia możesz odpłatnie przedłużyć wynajem kontenera o kolejne 4 dni. Łącznie więc możesz mieć kontener na 9 dni roboczych więc prawie 2 tygodnie.
  3. Zawsze możesz wcześniej zgłosić chęć oddania kontenera i to od tego momentu będziemy liczyć 3 dnia na odbiór.
  4. Przyjedziemy po pełny kontener do 3 dni od zgłoszenia lub od terminu upływu wynajmu.

Ecoexpress24 zapewnia Ci kompleksową usługę podstawienia, odbioru i zagospodarowania odpadu. Nie musisz się martwić tym, aby pozbyć się zalegającego gruzu lub też sterty odpadów wielkogabarytowych z Twojej piwnicy lub garażu. Wystarczy zamówić usługę i masz do swojej dyspozycji kontener, który zapełniasz po same burty (zgodnie z regulaminem), a my go odbieramy na Twoje zgłoszenie lub po upływie terminu użyczenia kontenera.

Maksymalnie do 4 dnia od podstawienia kontenera masz możliwość przedłużenia jego wynajmu o kolejne 4 dni. Jest to przedłużenie odpłatne i za każdy kolejny dzień naliczana jest inna opłata, którą wyraźnie masz podaną jako cenę przedłużenia. Czym krócej przetrzymujesz kontener tym niższe są jego koszty, a my możemy lepiej zaplanować rotację kontenerów na odpady budowlane i wielkogabarytowe.

Pamiętaj proszę, że po zapełniony kontener, gotowy do odbioru, możemy przyjechać zarówno tego samego dnia jak i do 3 dni roboczych. Całość związana jest z naszymi procesami logistycznymi, ale bardzo nam zależy, aby odebrać je jak najszybciej. Ty masz kłopot z głowy a my odzyskujemy nasz kontener na odpady.

Sprawdź jak przebiega zakup worka Big-Bag

do góry