Koszalin

Koszalin to miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Jest największym ośrodkiem kulturalnym regionu. Znajdują się tu: teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. To siedziba lokalnych mediów. W Koszalinie jest bardzo rozwinięty transport drogowy, kolejowy, lotniczy oraz miejski transport zbiorowy.

Najważniejsze zabytki w Koszalinie to: fragmenty murów obronnych z ok. 1320 r., Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, Domek Kata z XV w., od 1964 r. siedziba Teatru Propozycji Dialog, Kościół św. Józefa Oblubieńca, Kaplica św. Gertrudy, dawny kościół zamkowy, Pałac Młynarza i młyn z XIX w., kamienica gotycka z XIV w., Pałac Ślubów, zespół budynków Poczty Głównej , dawna plebania, stacja kolejki wąskotorowej wraz z obiektami kolejowymi z 1898 r., Park Miejski im. Książąt Pomorskich, wieża widokowa na Górze Chełmskiej zbudowana w 1888 r.

Na jakich osiedlach w Koszalinie działamy?


Prowadzimy wywóz oraz utylizację gruzu na następujących osiedlach: Osiedle Bukowe, Osiedle Jedliny, Osiedle Lechitów, Osiedle Melchiora Wańkowicza, Osiedle Morskie, Osiedle Na Skarpie, Osiedle Nowobramskie, Osiedle Śniadeckich, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Unii Europejskiej, Osiedle Wspólny Dom.

Inne usługi


Utylizacja gruzu w Koszalinie jest jedną z naszych najważniejszych usług. Wyrzucanie gruzu do śmietnika w Koszalinie jest zabronione. Należy zamówić specjalny kontener do gruz. Podstawimy go pod wskazany przez Ciebie adres w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie.

Sprawdź inne miasta, w których znajdziesz nasze kontenery w województwie zachodnioporskim.

do góry