Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle to miasto w województwie opolskim. Znajdują się tu jedne z największych zakładów chemicznych- Zakłady Azotowe Kędzierzyn, a także holding „Blachownia”. W Kędzierzynie Koźlu jest również jeden z największych portów rzecznych w Polsce. Najważniejsze zabytki w Kędzierzynie Koźlu: stare miasto Koźle, kościół parafialny pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej, kościół par. pw. św. Mikołaja, kościół par. pw. MB Bolesnej, zespół klasztorny franciszkanów, kościół ewangelicko-augsburski w Kędzierzynie, kapliczka-dzwonnica, tzw. Pańszczyźniana, mogiły żołnierzy polskich, uczestników Kampanii Wrześniowej 1939, mogiła zbiorowa żołnierzy I Armii WP poległych w 1945 roku, cmentarz wojenny żołnierzy Armii Radzieckiej.

Obszar wywozu i utylizacji gruzu na ternie Kędzierzyna Koźle


W Kędzierzynie Koźlu zajmujemy się wywozem i utylizacją odpadów na następujących osiedlach: Azoty, Blachownia Śląska, Cisowa, Kędzierzyn, Kłodnica, Koźle, Koźle-Port, Koźle-Rogi, Kuźniczka, Lenartowice, Miejsce Kłodnickie, Osiedle Piastów, Pogorzelec, Powstańców Śląskich, Sławięcice i Żabieniec.

Czym się zajmujemy?


Prowadzimy przede wszystkim wywóz oraz utylizację odpadów budowlanych. Można u nas wynająć kontener na gruz w atrakcyjnej cenie w Kędzierzynie Koźlu. Wystarczy wypełnienie formularza online, zapłata online oraz czekanie na podstawienie kontenera. To Ty wybierasz termin. Przez Internet możesz również przedłużyć czas wynajmu. Kontenery na budowę w Kędzierzynie Koźlu możesz od nas wynająć już w cenie 360 zł. Na pewno w czasie remontu przyda Ci się kontener w tak dobrej cenie w Kędzierzynie Koźlu.

Inne miasta w których świadczymy usługi wywozu i utylizacji odpadów wielkogabarytowych to np. Opole, Strzelce Opolskie, Nysa.

do góry