Aktualności

 • Jak prawidłowo zapełnić kontener na gruz?

  2019-05-21
  Jak prawidłowo zapełnić kontener na gruz?

  Nasi konsultanci przyjmujący zlecenia telefoniczne często otrzymują zapytania: Co mogę wrzucić i jak prawidłowo zapełnić kontener na gruz? Zachęcamy do przeczytania poniższej informacji. Przed realizacją zlecenia online czy telefonicznego, warto się zastanowić jaki rodzaj odpadów będzie występował przy pracach rozbiórkowych, budowlanych czy remontowych? Warto również dobrać odpowiednią pojemność konterera do realizowanych

 • Jak wybrać wielkość kontenera na odpady?

  2019-05-15
  Jak wybrać wielkość kontenera na odpady?

  Aby legalnie i szybko usunąć odpady pobudowlane, gruz, gabaryty lub inne problematyczne śmieci, powinno się zamówić kontener. Śląsk, Mazowsze i inne regiony Polski są przyjazne dla wszystkich osób, które szukają kontenerów na wynajem. W kilka minut wypożyczy się je online.

 • #TrashTag Challenge - zaangażuj się w akcję sprzątania Świata

  2019-05-13
  #TrashTag Challenge - zaangażuj się w akcję spr

  Co to jest #TrashTag Challenge? Choć to wyzwanie już od paru miesięcy pobija internet i socialmedia, to jeszcze nie wszyscy mają świadomość czego dotyczy i w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska? W TrashTag Challenge - jak sama nazwa wskazuje - chodzi o odpady , a konkretnie o posprzątanie ich po innych. Celem akcji jest zadbanie o nasze zaśmieconą okolicę poprzez zaangażowanie w akcję swoich

 • Zadbaj o środowisko na wiosnę - pozbądź się staroci z domu i posesji

  2019-05-10
  Zadbaj o środowisko na wiosnę - pozbądź się s

  Wiosna to odpowiedni czas, by wykonać w domu większy, planowany remont. Dłuższe, cieplejsze dni sprzyjają pracom wykończeniowym, gdyż przyśpieszają schniecie tynków, farb itp. Jeżeli planujesz wiosną odnowić mieszkanie lub dom i pozbyć się starych mebli lub sprzętów, pamiętaj o wypożyczeniu kontenera na odpady. Dzięki niemu zadbasz o środowisko i pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów.

 • Wiosna w pełni. Już dziś zamów kontener na gruz czy inne odpady z Twojej budowy

  2019-05-02
  Wiosna w pełni. Już dziś zamów kontener na gru

  Wiosna już na dobre zagościła w całej Polsce i rozpoczyna się długi weekend majowy. Wielu z nas postanowiło wykorzystać ten czas i pozytywną energię do realizacji remontu mieszkania czy domu. Spełnia też swoje marzenia i rozpoczyna właśnie w tym okresie budowę nowego domu. Dla każdego kto remontuje czy buduje wymarzony nowy dom, platforma ecoexpress24 to idealne rozwiązanie, ponieważ bardzo upraszcza proces zamawiania

 • Czas na wiosenne porządki!

  2019-04-29
  Czas na wiosenne porządki!

  Wiosna to czas porządków w domach i ogrodach, dlatego to właśnie w tym okresie pojawia się najwięcej zapytań o kontener na odpady. Śląsk, Dolny Śląsk i inne regiony zmagają się w tym czasie nie tylko z dużym zapotrzebowaniem na pojemniki na śmieci, ale i z wieloma osobami, które chcą pozbyć się odpadów w nielegalny sposób. Sprawdź, kiedy potrzebujesz kontenera na śmieci i jak legalnie usunąć odpady z posesji lub działki.

 • Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare meble

  2019-04-25
  Bądź ekologiczny - zamów kontener na stare mebl

  W polskich miastach oraz w mniejszych miejscowościach często widzi się stare meble podrzucone pod wiaty śmietnikowe, zalegające w bramach kamienic oraz na klatkach schodowych. Problem jest spory, dlatego powinno się mu przeciwdziałać, usuwając stare meble zgodnie z prawem. W tym celu powinno się zamówić kontener na odpady wielkogabarytowe.

 • Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, która ułatwia każdy remont

  2019-04-19
  Wynajem kontenerów na odpady online - usługa, kt

  Odnawianie łazienki, wymiana mebli w kuchni, wyburzanie ścianki działowej lub inne poważniejsze prace remontowe wiążą się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Gruz, stara ceramika, zniszczone meble - każdy z tych odpadów powinien być wywożony w specjalnych kontenerach. Sprawdź, jak wynająć kontener na odpady bez wychodzenia z domu.

 • Sprzątasz zaniedbany ogród? Zamów kontener na odpady i zapomnij o problemie!

  2019-04-16
  Sprzątasz zaniedbany ogród? Zamów kontener na o

  Gdy dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie, przychodzi czas na pierwsze prace ogrodowe. Jeżeli ogród jest zaniedbany, jego uprzątnięcie i przygotowanie do kolejnego sezonu wymaga często rozbiórki zniszczonej architektury ogrodowej oraz usunięcia zbędnej ziemi, kamieni itp. Co zrobić z takimi odpadami?

 • Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  2019-04-09
  Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, lecz przed jej rozpoczęciem powinno się przygotować ogród na sezon wypoczynkowy. Uprzątnięcie roślin, liści i starych sadzonek jest dość proste dla osób znających się na ogrodnictwie. Nieco więcej trudności sprawia pozbycie się starych mebli ogrodowych i odpadów, które powstają podczas rozbiórki zniszczonych altan, szop i podobnych zabudowań. Aby szybko i sprawnie poradzić sobie z tym

 • Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - sprawdź

  2019-03-27
  Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - spr

  Kontener na odpady jest niezbędny, by pozbyć się wielu problematycznych śmieci. Zabronione jest wyrzucanie do zwykłych pojemników gruzu, ziemi, kamieni, resztek ceramiki lub metalowych rur. Jeżeli planujesz remont, prace rozbiórkowe lub budowlane, sprawdź, ile kosztuje wynajęcie kontenera na śmieci. Cena usługi jest niższa niż myślisz.

do góry