Komunikaty

 • Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandatem?

  2019-03-14
  Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandat

  Zgodnie z przepisami, właściciel posesji jest zobowiązany do usunięcia z posesji śmieci i utrzymania jej w czystości. Ponadto obowiązkiem jest dokonanie rozbiórki budynków grożących zawaleniem i wywiezienie wszystkich odpadów powstałych w czasie prac rozbiórkowych.

 • Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się 1 stycznia 2019?

  2019-03-06
  Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się

  Ministerstwo Środowiska wyliczyło, że Polacy marnują rocznie ponad 9 ton żywności, a na oczyszczanie lasów z porzuconych w nich śmieci wydaje się nawet 16 mln złotych. Z tego powodu zmieniają się zasady segregacji odpadów - od 1 stycznia 2019 roku śmieci rozdziela się do 5 różnych pojemników.

 • Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko pozbyć się śmieci poremontowych!

  2019-02-28
  Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko

  „W moim domu doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Cała łazienka została zalana podczas urlopu i dopiero po kilkunastu dniach dowiedziałem się o usterce. Instalacja wymaga pilnej wymiany, glazura jest zniszczona. Rozpoczynam nieplanowany remont i nie wiem, co zrobić, by szybko pozbyć się odpadów poremontowych.” - napisał do nas pan Marek. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej rozwiązać ten problem.

 • Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  2019-02-21
  Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  Eternit jest materiałem o wysokiej szkodliwości dla zdrowia. Nadal znajduje się na dachach wielu budynków, jednak jego usuniecie powinno być priorytetem dla mieszkańców nieruchomości. Dzięki pomocy ecoexpress24.pl pozbędziesz się eternitu szybko i sprawnie.

 • Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposób - to ważne!

  2019-02-14
  Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposó

  Rozbiórka starych zabudowań gospodarczych, nieużywanych garaży lub szop i altan wiąże się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Ich spalanie, składowanie na posesji oraz wyrzucanie do pojemników na odpady zmieszane jest zabronione. Jak pozbyć się gruzu z rozbiórki? Dlaczego jego usuniecie jest tak ważne?

 • Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z odpadami?

  2019-02-07
  Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z

  Na wielu wiejskich posesjach znajdują się nieużywane zabudowania gospodarcze. Część z nich ze względu na zły stan techniczny wymaga rozbiórki. Co zrobić z odpadami po rozbiórce dawnych kurników, stodół i szop? Rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na śmieci.

 • Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wybrać?

  2019-02-01
  Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wyb

  Wyrzucanie gruzu i odpadów pobudowlanych do pojemników na śmieci komunalne jest zabronione. Aby legalnie pozbyć się problematycznych odpadów, powinno się zamówić kontener na gruz. Przed wynajęciem pojemnika, powinno się sprawdzić, jakiego typu kontenera potrzebuje się w danym przypadku - na gruz czysty, gruz zmieszany, czy też na odpady pobudowlane i poremontowe?

 • Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  2019-01-24
  Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  Co wyróżnia naszą platformę ecoexpress24.pl? Wymiary dopasowane do potrzeb, dostępność już od 12h, bezpieczne płatności, odbiór odpadów specjalnych czy nawet dostępność w całej Polsce!

 • Jak kontener to tylko z EcoExpress24.pl

  2019-01-18
  Jak kontener to tylko z EcoExpress24.pl

  Planując remont, budowę lub prace rozbiórkowe, powinno się pamiętać, że w czasie prac powstanie sporo odpadów. Ich wyrzucanie do zwykłych pojemników na śmieci jest zabronione. Aby szybko uporządkować posesję, dom lub mieszkanie, można zamówić kontener na śmieci poremontowe i pobudowlane. Z naszą firmą zajmie to jedynie kilka minut!

 • Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowoczesny razem z nami!

  2019-01-10
  Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowocze

  Ekologia już dawno przestała być postrzegana jako fanaberia niewielkiej części społeczeństwa. Coraz głośniej mówi się o potrzebie dbania o planetę, dlatego Polacy popierają działania na rzecz ochrony środowiska. Wielu z nich wprowadza ekologiczne nawyki do codziennego życia, między innymi stara się dbać o wywóz odpadów w sposób zgodny z prawem.

 • #BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

  2019-01-02
  #BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

  Coraz większa grupa Polaków wybiera ekologiczne postawy. Rośnie liczba rodaków segregujących śmieci, kierujących się zasadą zero waste, a także korzystających z publicznych środków transportu. Dodatkowo dużo mówi się o potrzebie walki ze smogiem i konieczności wprowadzenia zmian w energetyce. Z tych powodów wynajem kontenerów na odpady przez intener staje się coraz powszechniejszy. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

do góry