Aktualności

 • Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remontach

  2019-12-02
  Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remo

  Skuwanie niewielkiej ilości glazury, burzenie fragmentu ścianki działowej lub inny szybki remont wiąże się z powstaniem odpadów, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci. Aby pozbyć się ich szybko i bez żadnych problemów, można skorzystać z worków big-bag. Co to takiego i w jaki sposób je zamówić?

 • Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  2019-11-25
  Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  W starych domach i blokach z wielkiej płyty tynki położone na ścianach cechują się niską jakością. Często są wykonane ze słabych mieszanek, a ich powierzchnia jest nierówna i mało estetyczna. Dodatkowo wiele osób skarży się, że tynk odpada ze ścian w czasie wiercenia, wieszania szafek, a nawet na skutek delikatnego uderzenia. Jeśli planujesz skuć tynki w swoim mieszkaniu, pamiętaj o kontenerze, do którego wyrzucisz

 • Dbaj o planetę razem z nami!

  2019-11-21
  Dbaj o planetę razem z nami!

  Ekologia jest coraz ważniejsza dla większości społeczeństwa krajów rozwiniętych. Coraz większa świadomość na temat zagrożeń związanych z niekontrolowanym wytwarzaniem i wyrzucaniem odpadów sprawia, że odpady są częściej segregowane i przetwarzane. Jeśli chcesz przyczynić się do ratowania planety, pamiętaj o wyrzucaniu problematycznych odpadów do kontenerów oferowanych przez nasz system.

 • Zamów kontener na odpady przez Internet.

  2019-11-14
  Zamów kontener na odpady przez Internet.

  Nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat, a Internet daje coraz więcej możliwości korzystania z różnych usług bez wychodzenia z domu. Dzięki temu można zamówić online nawet kontener na śmieci, co znacznie ułatwi przeprowadzanie remontu lub wyrzucenie problematycznych odpadów.

 • Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste kroki

  2019-11-08
  Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste

  Kontener na śmieci znacznie ułatwia przeprowadzenie remontu, uporządkowanie mieszkania po babci oraz wyburzenie ściany. Dzięki niemu można szybko i zgodnie z prawem wyrzucić różne odpady, przygotowując się do dalszych prac oraz porządkując mieszkanie lub posesję. Jeśli zamierzasz zamówić kontener, sprawdź, jakie to proste.

 • Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

  2019-10-28
  Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

  Prace rozbiórkowe przebiegają znacznie szybciej i sprawniej, gdy temperatura powietrza jest dodatnia. Mróz, deszcz lub śnieg, a także wiatr znacznie utrudniają dokonanie rozbiórki nawet niewielkiego zabudowania. Jeśli planujesz pozbyć się z posesji starych zabudowań, które grożą zawaleniem lub od dawna stoją nieużywane, sprawdź, jak ecoexpress24.pl może Ci pomóc.

 • Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

  2019-10-21
  Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

  Otrzymanie spadku po dziadkach w postaci mieszkania lub domu to dla wielu młodych ludzi szansa na usamodzielnianie się i założenie własnej rodziny. Niestety, z reguły dziadkowie mieszkają w dość zaniedbanych lokalach i posiadają wyłącznie stare, wysłużone meble, które powinno się usunąć. Jeśli planujesz remont mieszkania po dziadkach, sprawdź, jak szybko pozbyć się odpadów po pracach remontowych oraz opróżnianiu

 • Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpress24.pl

  2019-10-15
  Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpr

  Planując remont, powinno się uwzględnić nie tylko konieczność zakupu odpowiednich materiałów budowlanych i nowych mebli, ale również wywóz śmieci. Jeżeli zapomni się o odpadach, szybko pojawią się problemy z terminowym przeprowadzeniem prac i posprzątaniem mieszkania lub domu. Sprawdź, co zrobić, by szybko i sprawnie wywieźć wszystkie odpady, które powstają przy remoncie.

 • 3 zalety korzystania z naszych kontenerów

  2019-10-10
  3 zalety korzystania z naszych kontenerów

  Coraz częściej w miastach i na wsiach można zauważyć kontenery na odpady. Zwykle wynajmują je osoby, które decydują się na remont i chcą bez trudu pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z oferty ecoexpress24.pl, sprawdź, jakie są jej zalety. Oto 3 z nich.

 • Remont mieszkania późną jesienią lub zimą - jak się przygotować?

  2019-10-04
  Remont mieszkania późną jesienią lub zimą - j

  Przeprowadzanie remontu późną jesienią lub zimą jest dość rzadkie, lecz może być znacznie prostsze niż latem. Firmy budowlane i wykończeniowe mają w tym czasie mniej zleceń, a w sklepach można natrafić na liczne promocje na materiały, meble i dodatki. Ponadto znacznie łatwiejsze jest szybkie znalezienie kontenera na śmieci, dzięki któremu szybko usunie się wszystkie odpady z mieszkania. Jak przygotować się do remontu

 • Jak pozbyć się odpadów niebezpiecznych?

  2019-09-26
  Jak pozbyć się odpadów niebezpiecznych?

  W przypadku odpadów niebezpiecznych niemożliwe jest ich wyrzucanie do pojemników na odpady komunalne ze względu na poważne ryzyko zanieczyszczenia środowiska naturalnego i uwolnienia się rakotwórczych substancji. Z tego powodu osoba, która wytworzy odpady niebezpieczne, jest zobowiązana do ich jak najszybszego usunięcia z terenu wokół domu. Jak zrobić to zgodnie z prawem?

do góry