Komunikaty

 • Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpress24.pl

  2019-10-15
  Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpr

  Planując remont, powinno się uwzględnić nie tylko konieczność zakupu odpowiednich materiałów budowlanych i nowych mebli, ale również wywóz śmieci. Jeżeli zapomni się o odpadach, szybko pojawią się problemy z terminowym przeprowadzeniem prac i posprzątaniem mieszkania lub domu. Sprawdź, co zrobić, by szybko i sprawnie wywieźć wszystkie odpady, które powstają przy remoncie.

 • 3 zalety korzystania z naszych kontenerów

  2019-10-10
  3 zalety korzystania z naszych kontenerów

  Coraz częściej w miastach i na wsiach można zauważyć kontenery na odpady. Zwykle wynajmują je osoby, które decydują się na remont i chcą bez trudu pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z oferty ecoexpress24.pl, sprawdź, jakie są jej zalety. Oto 3 z nich.

 • Remont mieszkania późną jesienią lub zimą - jak się przygotować?

  2019-10-04
  Remont mieszkania późną jesienią lub zimą - j

  Przeprowadzanie remontu późną jesienią lub zimą jest dość rzadkie, lecz może być znacznie prostsze niż latem. Firmy budowlane i wykończeniowe mają w tym czasie mniej zleceń, a w sklepach można natrafić na liczne promocje na materiały, meble i dodatki. Ponadto znacznie łatwiejsze jest szybkie znalezienie kontenera na śmieci, dzięki któremu szybko usunie się wszystkie odpady z mieszkania. Jak przygotować się do remontu

 • Jak pozbyć się odpadów niebezpiecznych?

  2019-09-26
  Jak pozbyć się odpadów niebezpiecznych?

  W przypadku odpadów niebezpiecznych niemożliwe jest ich wyrzucanie do pojemników na odpady komunalne ze względu na poważne ryzyko zanieczyszczenia środowiska naturalnego i uwolnienia się rakotwórczych substancji. Z tego powodu osoba, która wytworzy odpady niebezpieczne, jest zobowiązana do ich jak najszybszego usunięcia z terenu wokół domu. Jak zrobić to zgodnie z prawem?

 • Porządkowanie działki pod budowę - o czym pamiętać?

  2019-09-20

  Często zakup działki ze starymi zabudowaniami do rozbiórki jest znacznie bardziej opłacalny niż kupno działki z dala od miasta i bez doprowadzonych mediów. Stare działki są zwykle w lepszej lokalizacji, a dzięki doprowadzeniu do nich wody, prądu, kanalizacji i gazu umożliwiają szybsze rozpoczęcie budowy nowego domu bez konieczności przechodzenia przez wiele skomplikowanych i czasochłonnych formalności. O czym pamiętać zanim

 • Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej posesji!

  2019-09-12
  Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej po

  Jesień to dobry okres, by pozbyć się zbędnych przedmiotów i śmieci, które po lecie zalegają na posesji oraz w domu. Często odpadów jest bardzo dużo, zwłaszcza gdy w ciepłych miesiącach przeprowadziło się remont lub zmieniło się aranżację ogrodu. Jeżeli masz sporo śmieci do wyrzucenia, zamów kontener na odpady i szybko uprzątnij cały teren wokół domu.

 • Zaplanuj remont w każdym szczególe! Zamów kontener na odpady poremontowe

  2019-09-09
  Zaplanuj remont w każdym szczególe! Zamów konte

  Zanim rozpocznie się remont, powinno się dokładnie zaplanować wszystkie prace i zakup niezbędnych sprzętów oraz materiałów. Równie ważne jest przygotowanie się do usunięcia śmieci, które powstaną w czasie remontu i sprzątania po jego zakończeniu. Aby szybko i bezproblemowo pozbyć się odpadów poremontowych, powinno się pamiętać o wynajęciu kontenera. Sprawdź, jak wypożyczyć go przez Internet.

 • Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się odpadów

  2019-08-29
  Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się

  „Otrzymałam w spadku stary dom po babci i zamierzam przystąpić do jego kapitalnego remontu. Planuję wyburzyć kilka ścian działowych, wymienić okna i drzwi, a także wyrzucić wszystkie zawilgocone meble, dywany i inne przedmioty. Gdzie mogą zamówić wywóz odpadów tego typu?” - pyta pani Anna z Gliwic. Odpowiadamy na pytanie!

 • Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

  2019-08-23
  Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

  Planowanie remontu mieszkania lub domu wymaga dokładnego przemyślenia wielu kwestii. Szczególnie ważne jest pamiętanie o usunięciu odpadów, które utrudniają prowadzenie prac remontowych. Aby się ich pozbyć, można zamówić kontener na gruz lub inne śmieci poremontowe.

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet!

  2019-08-12
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez

  Wywóz odpadów po remoncie lub pracach rozbiórkowych jest obecnie znacznie prostszy niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki możliwości zamawiania kontenerów online bez wchodzenia z domu w parę minut wypożyczy się odpowiedni pojemnik. Jak skorzystać z oferty wynajmu kontenera na odpady przez Internet?

 • Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowisko razem z nami!

  2019-08-08
  Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowi

  Usuwanie odpadów z posesji jest proste, gdy ma się do wyrzucenia jedynie zwykłe śmieci komunalne. Gdy chce się wyrzucić opady takie jak gruz, cegły, bądź gabaryty, należy samodzielnie zadbać o ich wywiezienie przez wyspecjalizowaną firmę. Nasza platforma przychodzi z pomocą każdemu, kto chce szybko i bez zbędnych formalności załatwić wywóz odpadów poremontowych lub pobudowlanych. Sprawdź, jakie to proste!

do góry